fbpx

Seko mums:

Iepirkšanās

Pieejami trīs pasūtījuma saņemšanas veidi:

 1. Omniva pašapkalpošanās pakomāti: sākot no 2,70 EUR
  Pasūtījuma noformēšanas brīdī jāizvēlas opcija: Omniva pakomāts un jāizvēlas sev tuvākais/ērtākais pakomāts.
 2. Latvijas Pasts: sākot no 1.80 EUR
  Izvēloties piegādes veidu Latvijas Pasts ir jāieliek ķeksītis ADRESE PIEGĀDĒ PA LATVIJAS PASTU VAI VENTSPILĪ! un jāievada piegādes adrese un sāņēmējs.
 3. Piegāde Ventspilī: 0.50 EUR
  Tā kā mēs atrodamies Ventspilī, Ventspilniekiem ir iespējams saņemt preci attiecīgi par izdevīgāku cenu. Pie “PASŪTĪJUMA PIEZĪMES” būtu vēlams ja ierakstītu durvju kodu, lai varam iemest Jūsu pastkastītē pasūtījumu.
 • STANDARTA SAŅEMŠANA 2-3 DD*: €00.00 Pasūtījums tiks izgatavots no 2 līdz 3 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas brīža**.
* DD – darba dienās
** No maksājuma saņemšanas brīža – ja, izvēlaties apmaksu ar bankas pārskaitījumu tad apmaksas saņemšanas brīdis tiek uzskatīts no tā brīža, kad nauda tiek saņemta mūsu kontā. Ja, savstarpēji atšķiras bankas, aicinām iesūtīt maksājuma uzdevumu uz epastu: info@kartinubode.lv klāt norādot pasūtījuma numuru.

Maksājumi

Pieejami divi apmaksas veidi:

 1. Pārskaitījums ar Internetbanku:

  Jūsu ērtībai ir pieejamas šādas bankas: Swedbank, Citadele, SEB, Luminor

 2. Bankas pārskaitījums:
  Pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīti rekvizīti uz kuriem jāveic pārskaitījums. Pasūtījums tiks apstrādāts tikai pēc tā apmaksas. Par apmaksu tiek uzskatīts laiks, kad pārskaitītā nauda ir ienākusi mūsu kontā. Ja, veicat pārskaitījumu no kādas citas bankas konta un vēlaties, lai pasūtījums pēc iespējas ātrāk tiktu apstrādāts, lūdzu iesūtiet maksājuma uzdevumu uz epastu: info@kartinubode.lv

 3. PaysSera:
  Tā kā izmantojas maksājumu pakalpojumu sniedzēju PaySera ir iespējams samaksāt arī PaySera elektronikso naudu.

Kad esat izveidojis savu pasūtījuma grozu, ejiet uz grozu, kas atrodas lapbas augšējā labajā stūrī. Izvēlies vienu no divām iespējām: “APSKATĪT GROZU” vai “PASŪTĪT”.

Izvēloties “APSKATĪT GROZU” – kreisajā pusē apakšā zem precēm redzēsiet lauku “Kupona kods”, ievadot kodu nospiediet pogu “APSTIPRINĀT KUPONU” – automatiski tiks aprēķināta kupona piemērotā atlaide.

Izvēloties “VEIKT PASŪTĪJUMU” – Virs maksājuma detaļas augšpusē redzēsiet ierakstu “Jums ir kupons? Spiediet šeit, lai ievadītu savu kodu”, ievadiet kodu un nospiežiet pogu “APSTIPRINĀT KUPONU”- automatiski tiks aprēķināta kupona piemērotā atlaide.

/\

Meklēt kartinubode.lv

Pieslēgties

Izveidot kontu

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai atbalstītu jūsu pieredzi visā šajā vietnē, pārvaldītu piekļuvi jūsu kontam un citiem mērķiem, kas aprakstīti mūsu vietnē Privātuma politika.

Paroles atjaunošana

Aizmirsāt paroli? Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi. Jūs saņemsiet saiti, lai izveidotu jaunu paroli pa e-pastu.

Iepirkumu grozs (0)